تاریخچه       چشم انداز و خط مشی       ساختار سازمانی       گواهینامه ها و صلاحیت ها       مشتریان       ارتباط با مدیران 

 


 

متانیر

 

شرکت مهندسی تعمیرات انتقال نیروی تهران(متانیر) در افق خود دارای جایگاهی ممتاز در ارائه خدمات نگهداری ، تعمیرات پیشگیرانه و تعمیرات اساسی شبکه های انتقال انرژی الکتریکی بوده که از این منظر ، در سطح منطقه ای و ملی مرزشکن و درجلب رضایت مشتریان به عنوان الگویی ویژه مطرح می باشد. 
برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید


  

 

 

 

 

شرکت مهندسی متانير در يک نگاه


شرکت متانیر با بیش از نیم قرن تجربه در اجرای پروژهای بزرگ در صنعت برق ایران و هدایت و راهبری شبکه برق  پایتخت و استان های مجاور  که بیش از 30% بار کل مصرف شبکه  کشور می باشد  با بیش از 300 ایستگاه شامل پست های نیروگاهی و انتقال و فوق توزیع و بیش از 10000 کیلومتر خطوط انتقال نیرو 400 و 230 و 132 و 63 کیلوولت  یک قطب خدمات مهندسی در صنعت برق کشور می باشد .

امتیازات بی بدیل شرکت متانیر که ذیلا به آن اشاره می گردد ، شرایط مورد نیاز را  برای واگذاری مسئولیت های مختلف در زمینه مدیریت طرحها  و ارائه خدمات مشاوره در صنعت برق فراهم نموده است.

استقرار تشکیلات ساختار یافته و منسجم شرکت متانیر که از طریق مجموعه کم نظیری  از مدیران و متخصصین مجرب پشتیبانی می گردد، این شرکت را به یکی از بزرگترین  شرکت های فعال در صنعت برق کشور تبدیل نموده است.

 

 


 

  

  
 

 

 

خدمات فنی و مهندسی شرکت مهندسی متانير


شرکت متانیر همکاری تنگاتنگی با نیروگاههای بعثت، شهید منتظر قائم ، شهید رجائی و بندرعباس و تعداد کثیری از شرکتهای تولید برق و شرکت های برق منطقه ای  در ارائه خدمات متنوع  مهندسی  دارد و از طریق انعقاد قرارداد های متعدد نقش اساسی در تولید و انتقال انرژی برق در کشور دارد.

شرکت متانیر دارای بیش از 750 نفر پرسنل متخصص در زمینه های مختلف در صنعت برق شامل مهندسین برق الکتروتکنیک ،الکترونیک ، ابزاردقیق، مخابرات ،کنترل ، سخت افزار ، نرم افزار، مكانيك، شيمي، كنترل و ابزاردقيق، ساختمان، برنامه ‏ريزي،كنترل پروژه، سازه و معماري و سایر تخصص ها از جمله  مدیریت ، بازرگانی ، امور مالی و دیگر رشته ها میباشد.

همکاری با اساتید دانشگاه در جهت برگزاری آموزش های مستمر پرسنل و حفظ کیفیت و ارتقاء آن متناسب با فن آوریهای روزصنعت برق از جمله برنامه های تدوین شده و در حال اجرا در این شرکت می باشد.

شرکت متانیر با در اختیار داشتن  کارشناسان متخصص و مجرب که سالها در زمینه مدیریت پروژه های نیروگاهی فعالیت داشته اند آمادگی ارائه خدمات فنی و مهندسی زیر را دارد :

-   مطالعات امكان‌سنجي (تعيين محل) شامل مطالعات شبكه و پخش بار، زمين‏شناسي، ژئوتكنيك،

    محيط زيست، سوخت ‏رساني، جاده ‏هاي دسترسي و موارد ديگر.

-   مديريت، برنامه‌ريزي و كنترل پروژه

-   مطالعات توجيهي فني- اقتصادي

-   طراحي مقدماتي، تهيه مشخصات فني و تهيه اسناد مناقصه

-   انجام تشريفات مناقصه، بررسي و ارزيابي فني و مالي، مذاكرات قراردادي، انتخاب پيمانكار، تهيه

    اسناد فني- قراردادي

-   طراحي مفهومي، پايه و تفصيلي

-   بازنگري و كنترل طراحي

-   بازرسي فني ساخت و آزمايش تجهيزات در كارخانجات سازنده

-   نظارت عاليه و كارگاهي بر اجراي كارهاي ساختماني و تاسيساتي،  نصب، تست و راه ‏اندازي تا

    مرحله تحويل قطعي

-   ارائـه خدمات مهندسي در دوران بهره‏برداري و بهينه‌سازي تأسيسات و صنايع

-   ايفاي نقش مديريت پيمان (MC) در پروژه‌هاي صنعت برق، آب، نفت و گاز براساس    

    استانداردهاي به روز مديريت پروژه

-   مشاركت در پروژه‌هاي B.O.O، B.O.T

-   اجراي فرايند تأمين تجهيزات براي طرح‌هاي صنعت برق، آب و نفت و گاز