[Atorpatdate] نظرات: 0 نمایش: 4554 تعداد امتیاز: 16   (Article Rating)    ترجمه:  English    Turkey    العربی

ساخت دستگاه NMT Alarm Online Access Based On GSM Networkدستگاه NAOANMT Alarm Online Access) توسط آقاي مهندس محمدرضا فلاح زاده كارشناس ارشد شاغل درامور مخابرات وتله متري ، اداره بیسیم طراحی و ساخته شد.
اين دستگاه قادر است كليه آلارم هاي رسيده به كامپيوتر NMT (كامپيوتر NMT، مركزِ كنترلِ كليه آلارم هاي شبكه راديو ترانك برق تهران می باشد) را شناسايي و فيلتر و سپس به صورت پيامك (SMS) به شخص يا اشخاص با جزئيات كامل آلارم که شامل نوع - سايت - ساعت و تاريخ آلارم می باشد را ارسال می کند. در واقع دستگاه ساخته شده در داخل شبكه راديو ترانك برق تهران قرار ميگيرد و كليه آلارم هاي  رسيده به اين شبكه را ميتواند شناسايي و به صورت Online به اشخاص قابل تعريف از طریق پیامک ارسال نمايد و در نوع خود كاملا بي نظير می باشد. همچنين ميتوان با ارسال پیامک به سيستم از آلارم هاي موجود در شبكه با خبر شد.
دستگاه از طریق یک اینترفیس سریال و از طریق مبدل USB به سریال ، به کامپیوتر NMT وصل می شود. دستگاه ساخته شده با برنامه نرم افزاری و میکروکنترلرهای AVR و ماژول GSM کنترل می شود. در ساخت این دستگاه بیش از سه هزار خط برنامه نوشته شده است.
Share
کد: 126
امتیاز بندی

در حال حاضر هیچ نظری ارسال نشده است
ارسال نظر:

نام (الزامی)

Email (not required)

وب سایت

تصویر CAPTCHA
Enter the code shown above: