تاریخ انتشار: يکشنبه 01 شهريور 1394 نظرات: 1 نمایش: 2150 تعداد امتیاز: 2   (Article Rating)    ترجمه:  English    Turkey    العربی

مدیرعامل شرکت مهندسی متانیر از تامین 2.86 مگا ولت آمپر از برق شهر سامرا خبر دادمدیرعامل شرکت مهندسی تعمیرات انتقال نیروی تهران (متانیر) از تعمیر و راه اندازی 4 دستگاه دیزل ژنراتورها و تامین 2.86 مگا ولت آمپر از برق شهر سامرا خبر داد. مهندس "مجید پورجبار" در گفت و گو با ویژه نامه عتبات عالیات با اشاره به تاسیس شرکت متانیر از سال 77 و دستاوردهای آن اظهار داشت: در مسیر فعالیت خود در بخش فرهنگی تاکید عمده بر گسترش فعالیت بسیج و حضور در عتبات عالیات بوده است که موضوع فعالیت های این شرکت در عتبات با هماهنگی بسیج شرکت انجام گرفت. وی ادامه داد: در گام اول متانیر یک نفر نیروی تخصصی را برای بررسی وضعیت و شناسایی نیازها به سامرا اعزام کرد, که پس از بازدید متوجه شدیم وضعیت برق رسانی در این شهر با مشکل بسیار جدی مواجه است و در عرض یک ساعت بیش از بیش از ده بار برق شهر قطع و وصل می شد.

آقای مهندس پورجبار افزود:طبق گزارش این همکار، برق شهر سامرا از دو مسیر تکریت و بغداد تامین می شد که خط تکریت خرابی های متعدد در خط انتقال با مشکل مواجه بود، خط بغداد نیز با توجه به جمعیت شهر و حضور زائران حرمین عسگرین جوابگوی نیاز این شهر نیست. مدیرعامل شرکت مهندسی تعمیرات انتقال نیروی تهران (متانیر) درباره فضای کار در کشور عراق گفت: طبق هماهنگی انجام شده با وزارت نیروی عراق، انبارهای شرکت تامین کننده برق سامرا برای تشخیص امکانات موجود در این شرکت بررسی شد و در این بازدیدها 5 دستگاه دیزل ژنراتور شناسایی شد که قابلی استفاده و تولید برق داشتند. وی افزود: تا به امروز 4 دستگاه از این دیزل ژنراتورها تعمیر و وارد مدار شده است و با استفاده از این ژنراتورها  حدود 86/2 مگاولت آمپر مورد بهره برداری قرار گرفته و در روزهای آینده ژنراتور پنجم نیز وارد مدار تولید خواهد شد.

آقای مهندس پورجبار تاکید کرد: طبق اعلام همکار اعزامی شرکت متانیر به سامرا، مسئولان عراقی همکاری بسیار خوبی با ما داشته اند و این مساعدت به همراه توانمندی همکار ما بخش عمده ای از مشکلات برق شهر سامرا بر طرف شده است. وارد شدن 2.86 مگا ولت آمپر به شبکه این شهر تاثیر بسیار زیادی در تامین نیاز شهروندان و پایداری نسبی شبکه برق سامرا و حرمین مطهر این شهر داشته است. مدیرعامل شرکت مهندسی تعمیرات انتقال نیروی تهران (متانیر) درباره برنامه های آینده این شرکت در عتبات عالیات گفت: باتوجه به پتاسیل بالای شرکت متانیر در موضوع تعمیرات ، نصب و نگهداری پست ها و شبکه های توزیع و خطوط فوق توزیع این شرکت  در نظر دارد با افزایش تعداد نیروهای خود در سایر شهرهای زیارتی عراق همچون کاظمین و کربلا حضور فعال تری در رفع مشکلات شهرهای عراق داشته باشیم و تغییرات بنیادینی را در شبکه برق این شهرها ایجاد کنیم.وی ادامه داد: انگیزه شرکت متانیر علاوه بر عشق کارکنان این شرکت به امامان معصوم و امام حسین (ع) ، آماده کردن امکانات حضور و ایجاد آرامش روحی برای زائران حریمین مقدس است و از این طریق شرکت در فضا و بستر معنوی به فعالیت های خود ادامه می دهد.

Share
کد: 316
امتیاز بندی

نظرات
حسین صادقی

# ارسال کننده: حسین صادقی
   تاریخ ارسال:
جا دارد از تلاش ارزشمند آقای مهندس حسینی در زمینه فعالیت های جدید شرکت متانیر در کشور عراق قدر دانی نمائیم.
ظرفیت و توانمندی های پرسنل متانیر بسیار بالا است. بنابر این ، با همدلی کارکنان و مسئولان و با برنامه ریزی و تلاش بیشتر میتوان افق های جدیدی برای این مجموعه عظیم ترسیم و دنبال کرد.
ارسال نظر:

نام (الزامی)

Email (not required)

وب سایت

تصویر CAPTCHA
Enter the code shown above: