تاریخ انتشار: شنبه 07 فروردين 1400 نظرات: 0 نمایش: 920 تعداد امتیاز: 21   (Article Rating)    ترجمه:  English    Turkey    العربی

پیام نوروزی مدیریت محترم عاملیا مقلب القلوب و الابصار یا مدبرالیل و النهار یا محول الحول و الاحوال حول حالنا الی احسن الحال

                                               به نام خداوند  نعمت بخشنده  مهربان

 

  اعْلَمُوا أَنَّ اللَّـهَ يُحْيِي الْأَرْ‌ضَ بَعْدَ مَوْتِهَا ۚ قَدْ بَيَّنَّا لَكُمُ الْآيَاتِ لَعَلَّكُمْ تَعْقِلُونَ

بدانید که زمین را خدا پس از مرگ زنده می گرداند. ما آیات و ادله قدرت خود را برای شما بیان کردیم تا مگر فکر و عقل به کار ببندید.

به لطف خداوند منان و آفریننده همه زیبایی های خلقت، بهاری دیگر که پیام آور تحول، تازگی و رستاخیز طبیعت است در راه می باشد که برای همه ما نوید شکوفایی و امید درعرصه های مختلف زندگی را به ارمغان خواهد آورد تا با الهام از آنچه گذشت، گام در مسیر آینده بگذاریم.

علیرغم شیوع جهانی بیماری کوید – 19 در سال گذشته خانواده بزرگ متانیر توانست ضمن رعایت پروتکل های بهداشتی،  بار دیگر با  سعی و تلاش بی وقفه برای رسیدن به اهداف عالیه خود  به منظور ارتقا خدمت رسانی  به آحاد  جامعه  بالاخص  شهروندان استان های تهران، البرز، قم  و همچنین حمایت از کار و سرمایه ایرانی  به عنوان شاخص اساسی و بنیادی فعالیت های خود، گام های عظیمی برداشته و به موفقیتهای چشمگیری دست یابد.

با عرض تبريک و شادباش به مناسبت فرا رسيدن سال نو، افتخار دارد بدينوسيله از تلاش، همدلي و همراهي تمامی کارکنان محترم که سرمايه اصلي این شركت محسوب مي شوند، تشکر و قدرداني نموده و از درگاه حضرت احديت براي شما عزيزان و خانواده محترمتان فردايي روشن توأم با بهروزي و توفيق روز افزون آرزو نمايم. 

 

    مجتبی  افسری 

مدیرعامل

 

 

Share
کد: 3602
امتیاز بندی

در حال حاضر هیچ نظری ارسال نشده است
ارسال نظر:

نام (الزامی)

Email (not required)

وب سایت

تصویر CAPTCHA
Enter the code shown above: